Kdo tedy jsme

Jsme skupinka mladých, sportovně založených a motivovaných lidí, která se rozhodla bojovat s dnešní pohodlností a problémy nynější pasivní doby. Proto jsme vytvořili tento portál. Chceme šířit pohyb a sdružovat tak všechny, kteří mají zájem sdílet pohyb ve svém okolí a šířit tak zdraví, radost z pohybu a zahýbat tak trošku tímto světem. Toho chceme dosáhnout právě pomocí portálu Sdilejpohyb.cz, který jako digitální medium, dokáže oslovit v dnešní době internetu velké množství lidí. Děláme to pro zábavu, pro osobní rozvoj a hlavně proto, že v tom vidíme smysl. Pohyb v jakékoliv formě (cvičení, tanec, běh…), jeho sdílení, šíření mezi lidi a jejich sdružování je naším hlavním cílem.

Sdílíme Váš pohyb

Náš portál je zvláštní a unikátní v tom, že zde poskytujeme prostor pro všechny lidi, kteří mají zájem ve svém okolí najít lidi nebo skupiny, kteří se věnují určité pohybové aktivitě. Pracujeme na bázi internetového portálu s prvky sociální sítě. Sdružujeme a dáváme prostor jednotlivcům, skupinám ale i placeným lektorům, aby tu měli možnost prezentovat sebe a své možnosti. Kromě lidí, kteří své dovednosti sdílí, tu najdete i lidi, kteří vyhledávají a potřebují pomoc. Tím jsme otevřeli možnosti vzájemné spolupráce mezi lidmi pomocí pohybových aktivit.

 

Poznávejte se vzájemně!

Vzájemné sdílení pohybových aktivit, sdílení skupinových událostí, individuální tréninky ve dvojicích apod… To všechno jsou klíče k poznání nových lidí s podobnými nebo stejnými zájmy právě na našem webu. Proto fungujeme z části jako sociální síť a seznamka pro ty, kteří to tak vnímají. Primárním cílem však nadále zůstává především sdílení a šíření pohybu.

 

Všechno má svá pravidla

Chceme, aby se na našem portálu lidé k sobě chovali na úrovni, a aby se tu cítili dobře. Proto se snažíme zamezit tomu, aby se tu vyskytovaly nevhodné profily, zprávy a inzeráty. Jakýkoliv, podle Vás nevhodný obsah, máte možnost nahlásit správci portálu na přehodnocení v souladu s pravidly.

 

Důvody, proč to děláme

Protože chceme vidět výsledky. Chceme dělat to, co nás baví, a chceme to dělat s radostí. Chceme též vidět, že to je i ku prospěchu společnosti. Že to, co děláme, pomáhá lidem a může oslovit široký záběr lidí, věnujících se rozmanitým druhům pohybu od tance po bodybuilding.

Možnosti inzerátů pro všechny

Sdílím pohyb

Jedná se o bezplatnou možnost sdílet své pohybové aktivity nebo dovednosti s ostatními lidmi, kteří pohyb hledají. Umíš něco a chceš to předat dál? Tak pojď na to!

Hledám pohyb

Chceš se něčemu novému naučit? Hledáš ve svém okolí někoho (jednotlivce, spolek, skupinu), kdo by tě mohl učit? Přidej svůj inzerát a udělej tak první krok vpřed ke svému cíli!

Placené kurzy

Jsi lektor, osobní tréner nebo trenérka, nebo vedeš placené kurzy a chceš se zviditelnit? I pro tebe jsme tu a rádi ti poskytneme prostor na našem portálu. Sdílíme pohyb všeho druhu. Přidej také svoji nabídku!

Sportovní klub / spolek

Jsi součástí sportovního klubu nebo spolku a chcete o sobě dát vědět? Máte možnosti pro členství dalších zájemců z okolí a chcete expandovat? Tak jste tady správně!

Sportovní události

Zaregistrujte svou skupinovou událost, založenou na sportovní aktivitě nebo pohybu! Chcete rozhýbat lidi z okolí a dostat je na skupinový trénink nebo akci? Přidejte vlastní inzerát, ať o tom vědí všichni!

Chcete nám zanechat vzkaz?

Jestli máte nějaký dotaz nebo máte potřebu nám něco sdělit, můžete použít náš kontaktní formulář v sekci Kontakty 🙂