Protože pomoc neodmítáme…

Práce na našem portálu je dost 🙂 Od poskytování plnohodnotných služeb pro naše uživatele až po udržování webového portálu jako takového. Jednou z neposlední povinností je propagace projektu, se kterou však můžeš pomoci i ty. Pokud se ti náš projekt líbí a vidíš v něm potenciál, přidej se k jeho propagaci a sdílej ho mezi lidi 🙂

Jak tedy můžeš být nápomocný/á?

Libí se ti projekt Sdílej pohyb ? Když máš zájem nás podpořit svou pomocí a chceš přispět k rozvoji projektu, poskytujeme ti několik možností. Jednou z forem je letáček do ruky nebo na web, který můžeš vytisknout a rozdat ve svém okolí. Letáček si také můžeš stáhnout jako obrázek a propagovat ho na sociálních sítích (ve svém profilu na FB nebo na Twitteru). Další formou podpory z tvé strany je také sledování, lajkování našich stránek na Google Plus nebo Facebooku, které najdeš níže, za což ti budeme vděčni 🙂 Jestli vlastníš webové stránky, můžeš také použít bannery pro sdílení na tvém webu.

Letáček v PDF

Stáhněte si letáček, vytiskněte si ho a sdílejte ho přímo a živě mezi ostatní lidi 🙂

Logo (ZIP)

Stáhněte si naše logo a umístěte ho na svůj web jako projev podpory a spolupráce 🙂

Bannery (ZIP)

Bannery můžete použít na vašem webu. Po stažení kolekce si přečtěte info v souboru.

Programátorská, marketingová nebo redaktorská pomoc

Pokud ovládáš programování v systému WordPress, nebo rád/a píšeš články, třeba studuješ marketing nebo se vyznáš v propagaci či v grafice webu, tak neváhej a ozvi se nám. Staneš se součástí pozitivního kolektivu a tvá práce bude mít smysl. Momentálně náš web spravuje jen jeden webdesigner, ale máme ještě mnoho cílů, a proto potřebujeme možná právě tebe. Máme v plánu spustit blog a popracovat také na funkcionalitě webu. Stačí jen ve stručnosti napsat s čím chceš pomoci a my se ti ozveme.

Navštivte nás a přidejte se k nám také na sociálních sítích

V dnešní době snad už neexistuje člověk, který by se alespoň jednou nepodíval na facebook nebo na jiný profil na webu. Pokud patříš mezi lidi, kteří žijí současným trendem, pomoz nám likem na naší FB stránce nebo profilu Google Plus. Za odměnu budeš vždy informován o všech novinkách z portálu Sdílej Pohyb.

Letáček pro propagaci našeho projektu

Logo na Váš web (HTML kód)